Пришкільний табір

Пришкільний табір "Веселка" запрошує на літній відпочинок!!

Літній мовний табір

КЗ "ННВК №15"

ХУАН ГОНСАЛЕС ФОНСЕКА, волонтер з Мексики.

Народився в сімї військового офіцера. Закінчив ІІІ курс Технологічного університету штату Монтерей за спеціальністю «інженера-технолога». Володіє іспанською (рідна мова), англійською, які є активними на території Мексики.  Юнак має велике бажання вивчити ще одну іноземну мову, якою може бути українська: ознайомитись із культурою нашої країни, знайти нових друзів, використовуючи англійську мову, а також допомогти у навчанні українських дітей та вчителів англійської мови, представити культури Мексики українцям. Завдяки міжнародній організації GoCamp  Хуан Гонсалес Фонсека взяв участь у конкурсі волонтерів та отримав шанс потрапити до України в якості волонтера. В майбутньому має намір поділитися цікавою інформацією про дану програму із своїми співвітчизниками.

У Фонсеки склалася власна думка про культуру українського народу. Вважає українців дуже гостинними, добрими, відкритими друзями, готовими прийти на допомогу. Особливе враження склалося про школу, до якої потрапив з креативними вихователями, талановитими, старанними та веселими учнями. Вважає даний державний проект  чудовою можливістю покращення якості освіти.

Для вчителів гімназії № 15  зустріч із мексиканським другом є особливою та незабутньою подією. Кожного дня Хуан Гонсалес активно допомагає в літньому англомовному таборі проводити підготовку різноманітних проектів, заходів, презентацій, прес-конференцій, бере участь в екскурсіях і є надзвичайним генератором ідей для професійного розвитку вчителів. Діти із захопленням поринають в атмосферу спілкування із носієм мови, що є чудовою можливістю для покращення їх знань з англійської мови.