Зайцева Ольга Василівна, завідувач бібліотекою

Бібліотека одна із найважливіших ділянок роботи загальноосвітнього навчального закладу. Вона допомагає реалізувати єдину для гімназії державну програму національної освіти і  виховати дітей. вирішую це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу гімназії.

Головною метою своєї діяльності вбачаю надання допомоги педагогам у становленні і розвитку особистості учня-громадянина-патріота. Успіх реалізації мети залежить від грамотного планування,початком для організації всієї діяльності бібліотеки.

Пріоритетними напрямками роботи бібліотеки є такі: філософська-світоглядна підготовка учнів, громадянська і патріотичне виховання, розвиток моральних рис і почуттів, громадянська і соціальна відповідальність, національна свідомість, формування екологічної культури, розвиток потреби у здоровому способі життя, фізичне вдосконалення, підготовка до сімейного життя, формування культури сімейних відносин.

Нагороди