Готуємося до ДПА

Циклограма підготовки та проведення ДПА

Місяць

листопад
Засідання МО вчителів з питань підготовки та проведення ДПА. Планування повторення навчального матеріалу.
Керівники МО
грудень
Підготовка документів для замовлення свідоцтв та атестатів.
Класні керівники, заступник директора з НВР
січень, лютий
Ознайомлення з листом "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальниїх закладах у 2020/2021 н.р.". Контроль за повторенням вивченого матеріалу. Контроль за ходом виконанням навчальних планів і програм .
Заступники директора з НВР
лютий
Перевірка класних журналів з питань організації повторення, підготовки до проведення ДПА.
березень
Підготовка документів про звільнення учнів від ДПА.
Класні керівники, директор
Оформлення тематичних папок з ДПА, куточків підготовки до ДПА
Вчителі-предметники,  заступник директора з НВР
Засідання МО вчителів та затвердження додаткових матеріалів ДПА з окремих предметів.
Керівники МО
квітень
Тематичні батьківські збори. Психолого-педагогічні рекомендації батькам та учням з підготовки  до ДПА .
Ознайомлення з інструкцією.
Кл. керівники
Заступник директора з НВР
Наказ «Про затвердження складу атестаційної комісії для проведення ДПА в 4, 9, 11-х класах», «Про затвердження апеляційної комісії»
Директор
Складання розкладу консультацій та проведення ДПА. Перевірка готовності бібліотеки до надання науково-методичної допомоги в проведенні ДПА
Заступник директора з НВР
Перевірка ефективності повторення з предметів, винесених на ДПА
травень
Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних умов для проведення ДПА.
Контроль за якістю знань учнів випускних класів. Перевірка виконання навчальних програм за  рік.
Директор Заступники директора з НВР
Проведення ДПА.
Заступники директора з НВР
Педагогічна рада «Про результати державної підсумкової атестації учнів початкової школи», «Про допуск учнів  9-х, 11-х класів до державної підсумкової атестації», «Про звільнення учнів від державної підсумкової атестації». Накази на підставі рішення педради.
Травень-червень
Перевірка готовності шкільних приміщень до державної підсумкової атестації. Перевірка виконання Інструкції про перевірку письмових робіт
Заступники директора
Проведення державної підсумкової атестації. Контроль і аналіз якості знань учнів під час державної підсумкової атестації.
Заступники директора
Здійснення контролю за правильністю виставлення оцінок. Контроль за оформленням документів державної підсумкової атестації. Контроль за правильністю оформлення документів про освіту.
Заступники директора
Проведення повторної атестації(не раніше ніж через 10 днів після закінчення атестації)
Апеляційна комісія
Виставлення випускних підсумкових оцінок. Контроль за дотриманням нормативних документів з питань державної підсумкової атестації.
Учителі, директор
Педагогічна рада «Про результати державної підсумкової атестації учнів основної та старшої школи».
Директор
Здійснення контролю за правильністю заповнення додатків до документів про освіту