Клуб друзів по листуванню “We are eTwinners”

 

          Шкільний  Клуб друзів по листуванню - це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери, займаючись вивченням Європи та світу, європейської інтеграції країн, історії, географії, культури, мистецтва, науки. Клуб поширює дану інформацію серед членів клубу, учнів гімназії, знайомих, мешканців міста. В клубі учні вчаться активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть у навчанні як в школі, так і у вузі, а в майбутньому - обрати потрібну професію. 

 

 

З 2010 року наш клуб працює в проектах навчальної мережі  ePalshttp://www.epals.com/. ePals – це одна з найбільших у світі навчальних  мереж.  ePals об’єднує більш ніж 600.000 викладачів і 25 мільйонів  учнів та батьків з 200 країн  для співпраці.

 

З 2013 року ми активно спрівпрацюємо з iEARN http://iearn.sch.in.ua/pro_iearn/- міжнародною громадською організацією, членами якої є більш ніж 30000 шкіл та молодіжних організацій в130 країнах.

iEARN дає можливість вчителям та учням спільно працювати в режимі он-лайн, використовуючи Інтернет та інші комунікаційні технології. Більш ніж 2 000 000 учнів кожного дня залучаються до роботи в міжнародних проектах.

З 2014 учні гімназії є учасниками навчальної програми Європейської КомісіїeTwinning,/www.etwinning.net/en/pub/index.htm -

 яка була започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це: 

  • 42 країни-учасниці

  • 140 493 зареєстрованих шкіл

  • 310 960 вчителів-учасників

  • 130 606 проектів!

  • eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

 

 

  Наші учні беруть участь у двох видах телекомунікаційних проектів:  E-mail-проекти і WWW-проекти.

 

           E-mail-проекти проводяться за участю двох чи декількох груп учнів із різних країн. На самому початку, ми намагалися знайти класи з будь-якої частини світу для обміну електронними листами. Таким чином,  ми знайшли друзів з Канади, Іспанії, Франції, Японії, Австралії, Португалії та США. Ми організували багато цікавих заходів з нашими партнерами: обмін листами, музичними компакт-дисками, прапорами, фотографіями, брошурами та сувенірами. У цьому навчальному році ми розширили кордони та знайшли друзів по листуванню у Нікарагуа та Індонезії. Проект довів свою доцільність: навіть незважаючи на те, що учні писали тільки неофіційні повідомлення один одному, це дало їм можливість попрактикуватися в читанні і письмі, а також  використовувати англійську мову не за для спілкуванням з учителем у надуманій ситуації, а для висловлювання своєї ідеї, думки та переконання в реальній аудиторії.
 

           WWW-проекти розраховані на те, що учні отримують завдання, для виконання якого їм необхідно знайти інформацію в Інтернеті і представити потім результати свого пошуку. Робота в телекомунікаційних проектах спонукає учнів працювати над розвитком  власної моралі, інтелекту, культурного рівня, вчитись самостійно здобувати нові знання і вміння.