Про заклад

Слово про школу

“По тому, як людина — від перших проблисків свідомості до останнього подиху – ставиться до своєї школи,

судять про її внутрішню культуру і благородство,

про її здатність дорожити честю і славою свого народу…

Школа завжди повинна бути важливим вогнищем мудрості народу…”

В.О. Сухомлинський

Школі — зосередження добрих почуттів, витончених переживань, веселкових спогадів про золоте дитинство. Школа вічне вогнище краси. У спогадах кожної людини вона зберігається, як краса дитинства, краса думки, краса пізнання, краса благородного вчинку, краса мудрості. І якщо в когось зі школою пов’язані певні прикрощі, — відкиньте їх геть. Згадайте, як вперше ви прийшли до школи. Згадайте запах квітів на святі Першого дзвоника. Згадайте, як трепетно ви переживали перші „п’ятірки” і перші невдачі. Згадайте прощання зі школою, і нехай ви за знаннями вважалися „посереднім” учнем, але ви усвідомили свою велич як мислячої людини, відчули, як горить серце в полум’ї любові і натхнення. Тому ви, чи тридцятирічні, чи п’ятдесятирічні громадяни, згадавши своє дитинство, можете прийти до школи і побачити світ, яким ви бачили його у шкільну пору.

Дорогі колеги вчителі! Завдяки Вам тримається наша школа. Ваш талант любові до дітей, до своєї праці захоплює. Ви виконуєте найпочеснішу місію — впливаєте на людську душу тонкими інструментами: чистою совістю і золотими руками. Тож збережіть на довгі роки бадьорість духу і свіжість вражень!

Любі школярі! Пам’ятайте, що бути справжньою людиною — значить віддавати сили своєї душі в ім’я того, щоб люди навколо вас були красивішими, духовно багатшими: щоб кожен, з ким ви зустрічаєтесь, зберіг у своєму серця найкращі спомини про вас. Тому дуже хочеться, щоб школа залишалась в пам’яті кожного школяра як еліксир хорошого настрою, як повсякчасне бажання творити добро.

Ірина Сузанська,

директор КЗ "ННВК №15"