Методичне об'єднання вчителів математики,фізики, економики та інформатики

Інформація про вчителів МО

Бубенкова Ольга Василівна – керівник МО, освіта вища, вчитель математики вищої категорії, педзвання учитель-методист. Тема  науково-методичної проблеми: «Використання новітніх технологій для розвитку творчої особистості»

Сагун Ольга Петрівна – освіта вища, вчитель математики вищої категорії, педзвання учитель-методист. Тема  науково-методичної проблеми: «Формування позитивної мотивації на уроках математики засобами інноваційних форм і методів навчання»

Федорова Наталя Миколаївнаосвіта вища, вчитель математики вищої категорії, педзвання учитель-методист. Тема  науково-методичної проблеми: «Використання сучасних педагогічних технологій на уроках математики для розвитку творчих здібностей учнів»

Черниш Майя Леонідівна освіта вища, вчитель математики вищої категорії, педзвання учитель-методист . Тема  науково-методичної проблеми: «Впровадження інноваційних технологій для розвитку пізнавальної активності учнів на уроках математики»

Юшко Тетяна Петрівнаосвіта вища, вчитель фізики I категорії. Тема  науково-методичної проблеми: «Формування пізнавального інтересу та творчих здібностей учнів при вивченні фізики»

Куцанян Нонна Едуардівнаосвіта вища, вчитель інформатики вищої категорії, педзвання старший учитель. Тема  науково-методичної проблеми: «Використання Інтернет та медіаосвітних технологій навчання на уроках інформатики»

Крот Тетяна Сергіївна - молодший спеціаліст,  освіта вища, вчитель початкових класів та вчитель

нформатики. Тема науково-методичної проблеми: "Підвищення ефективності уроків інформатики та розвитку

пізнавальних інтересів учнів. шляхом використання ІКТ"

Кришевич Ганна Валентинівна - спеціаліст, освіта вища, вчитель математики та інформатики. Тема науково-методичної проблеми: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики"

Гажемон Марина Олександрівна - освіта вища, вчитель  інформатики другої категорії. Тема науково-методичної проблеми: "Підвищення ефективності і якості уроків шляхом впровадження інтерактивних технологій на уроках інформатики"

роботи МО вчителів математики, фізики та інформатики

на 2021-2022 н. р.

1 засідання (серпень)

• Ефективність роботи МО за 2020-2021 н. р. Затвердження плану роботи МО на 2021-2022 н.р.
  • Вивчення інструктивно-методичних матеріалів, навчальних програм, документів Міністерства освіти та науки, нормативних документів. Особливості викладання математики, фізики та інформатики у 2021-2022 н.р.
  • Обговорення програм з предметів, ознайомлення з різнопрофільними програмами та підручниками. Критерії оцінювання з предметів, обсяг домашних завдань.
  • Створення онлайнового освітнього середовища під час карантинних заходів. Онлайн-сервіси для вчителів
  • Створення оптимальних умов щодо адаптації учнів 5 класів в основній школі.
  • Новинки педагогічної та методичної літератури.

Кришевич Г.В.

2 засідання (жовтень)

• Обговорення інформації про підготовку до атестації та вимог до вчителів, які атестуються.
  • Формування ключових компетентностей учнів на уроках математичних наук та реалізація наскрізних змістовних ліній.
  • Про дистанційне навчання під час карантину, організація підготовки та оцінювання учнів, поради вчителям, учням, батькам.
  • Використання Google Classroom, ZOOM та інших онлайн- сервісів  для організації дистанційного навчання.
  • Функціонал тестування на платформі «На урок» (створення та використання тестів).
  • Робота з обдарованими дітьми. Підготовка учнів до участі в ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад.

3 засідання (січень)

• Обговорення результатів шкільних та міських олімпіад.
  • Причини неуспішності учнів та шляхи їх подолання. Практичні поради щодо самостійної роботи учнів.
  • Інтернет-олімпіада – сучасний інструмент дистанційного навчання та контролю знань..
  • Викладання інформатики під час дистанційного навчання.
  • Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках інфоматики.
  • Новинки педагогічної та методичної літератури.

Гажемон М.О.

4 засідання (березень)

• Профільність навчання та роль міжпредметних зв’язків у формуванні компетентної особистості.
  • Забезпечення становлення особистості учня, умови для його самореалізації та розкриття індивідуальних здібностей.
  • Підготовка до науково-практичної конференції НТУ по захисту науково-дослідницьких робіт.
  • Організація та зміст повторення навчального матеріалу та підготовка учнів до ЗНО та ДПА.
  • Самоосвіта і підвищення кваліфікації вчителя: інструменти та підходи.
  • Палітра педагогічного досвіду. Звіти вчителів, що атестуються та звіти про самоосвітню діяльність.

5 засідання (травень)

• Обговорення й затвердження документації до ДПА.
  • Систематизація методичних та мультимедійних розробок.
  • Про попередню тарифікацію у новому навчальному році.
  • Обговорення й затвердження плану роботи МО на 2022-2023 н.р..