Інформація для батьків

Вже три роки учні КЗ «ННВК №15»працюють за унікальною системою навчання молодших школярів, яку розробила й активно впроваджує доктор педагогічних наук, завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки МАПН України та просто дуже хороша людина - Анжеліка Дмитрівна Цимбалару. Анжеліка Дмитрівна стояла у витоків реформування початкової освіти. Її система невід’ємно пов’язана з концепцією Нової української школи. Учні,учителі,батьки захоплено навчаються,а правдивіше сказати - живемо великою шкільною родиною. Система роботи допомагає всебічно розвивати дітей .Урок - це насичена пошукова діяльність, яка має на меті надати цілісну картину світу через розвиток основних компетентностей засобами оригінальних журналів - посібників. Позакласна діяльність спрямована на виховання високоморальних людських якостей громадянина, патріота. За три роки роботи учні показують високі результати навчання. Найвищою оцінкою їхньої діяльності є вміння навчаючись самому та навчати інших.

Освітня система Анжеліки Цимбалару дозволяє формувати в учнів різноманітні компетентності для соціалізації їх у майбутньому та адаптації в старшій школі. Для  вчителя - це забезпечення цікавим матеріалом на кожен урок (пізнавальні та інформативні тексти з видами роботи, що не мають аналогів і викликають захоплення; система селфі-аудиту, коли діти бачать, яку кількість знань вони мали до вивчення теми і результат після її засвоєння; ілюстративні моделі, діаграми та таблиці до задач; аудіо та відео для слухання й перегляду з англійської мови; практичні завдання з усіх предметів, проєкти зі всесвіту, дослідницька робота). Усе це лише маленька частинка, що можна сказати про освітню систему Анжеліки Цимбалару. А взагалі, саме така система необхідна для навчання наших дітей, саме вона викликає захоплення у вчителів і школяриків. Ця система викликає непереборне бажання в учнів виконувати завдання за завданням. Це крок вперед, у краще майбутнє!

Пропонуємо Вам і Вашій дитині завітати до унікального освітнього дому й оселитися у ньому на весь період навчання.

Тільки у нас:

·             Широкий спектр засобів навчання

·             Різноманітність форм навчання

·             Партнерство у навчанні

·             Високі технології

·             Міжнародні зв’язки

·             Фахова підготовка до ЗНО

·             Школа повного дня (з 8-30 до 17 години)

·             Школа повного освітнього циклу

·             Домашня атмосфера

Структура навчального процесу в гімназії

1-4 загальноосвітні класи, з них :

• 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А класи навчаються за інтегрованою освітньою програмою для початкової школи «Світ чекає крилатих»;
  • 4-Б,4-В, 3-В, 2-В, 1-В класи з українською мовою навчання НУШ;
  • для учня 6-Б класу організоване індивідуальне навчання вдома;
  • 5-7 класи – загальні гімназичні класи;

8-11 класи –профільні гімназичні класи, які зорієнтовані за такими профілями в паралелі :

• філологічний  напрям журналістського профілю;
  • філологічний  напрям профілю іноземної філології;
  • суспільно-гуманітарний напрям  правового профілю;
  • суспільно-гуманітарний напрям  економічного профілю.

Структура гімназії доповнена дошкільною підготовкою дітей до 1 класу (з 5 років).

Результат

100-відсотковий вступ випускників до ВНЗ найрізноманітнішого профілю та висока результативність навчально-пошукової діяльності старшокласників.