Науково-методичний проект  області

«Педагогічні  стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи».

Науково-методичний проект  гімназії

«Основні пріоритетні напрямки розвитку компетентного  самовдосконаленого гімназиста в освітньму просторі Нової української школи».

План науково-методичної ради  КЗ «ННВК №15»  на 2021-2022 н.р.

І ЗАСІДАННЯ  Вересень

1.

Аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік, результати  ЗНО.

Сагун О.П., Федорова Н.М.

2.

Вивчення й реалізація рекомендацій Міністерства освіти і науки України ( перелік навчальних програм і підручників)

3.

КРУГЛИЙ СТІЛ  «Педагогічні стратегії само ефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»

Обговорення й спрямування роботи методоб’єднань і творчих груп на пошук шляхів реалізації педагогічних стратегій з метою розвитку само ефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи ; плану роботи методичної ради та педколективу закладу в рамках нового обласного науково-методичного проекту   «Педагогічні стратегії само ефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»

4.

Затвердження планів роботи МО вчителів-предметників. Електронний супровід «Сайт гімназії», «Курс школа»

5.

Аналіз перевірки календарних планів . Затвердження графіку проведення контрольних, практичних, лабораторних та тематичних робіт; показових уроків та творчих звітів вчителів.

Керівники

МО

6.

Орієнтовне планування змісту, форм і суб'єктів підвищення кваліфікації педагогів у 2021-2022 н. р. Затвердження орієнтовного особистого плану підвищення кваліфікації вчителів закладу та необхідної кількості годин для проходження атестації.

Затвердження на пед-раді особистих планів підвищення каліфіка-ції вчителів

Постанова КМ №1133 від 27.12.2019Ч.17.абз.1

Лист МОНУ №1/9-141 від 04.03.2020

7.

Визначення основних напрямів роботи учнівського наукового товариства (НТУ) закладу, розробка програм керівниками науково-дослідницьких робіт. Шляхи реалізації проекту « Творча обдарованість». Формування ключових компетенцій учнів у позакласній роботі.

ІІ ЗАСІДАННЯ   Жовтень

1.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «Метод проектів у плеканні обдарованої особистості»

2.

Затвердження матеріалів до олімпіади „Надія 2022”, підготовка учнів до участі в шкільних, мі-ських предметних олімпіадах, конкурсах учнів-ських творчих  та науково-дослідницьких робіт.

Керівники

МО

3.

Психолого-педагогічний практикум « Реалізація розвивально-корекційного напрямку у діяльності вчителя-предметника.»

4.

Огляд нормативних документів, новинок щодо ЗНО та ДПА в новому навчальному році, психолого-педагогічної літератури.

ІІІ ЗАСІДАННЯ   Січень

1.

Аналіз результативності  методичної роботи за 1 семестр. Моніторингове дослідження навчальних досягнень.

Сагун О.П.,

2.

Про підсумки проведення 1-2 етапів Всеукраїнських предметних олімпіад  .

3.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ          « Психологічний комфорт у навчанні як умова ефективної соціалізації учнів.»

4.

Про виконання гімназійної програми « Творча обдарованість»

5.

МАЙСТЕР-КЛАС «Модель сучасного уроку»

ІV ЗАСІДАННЯ  Березень

1.

ФЕСТИВАЛЬ педагогічної майстерності та  вернісаж  педагогічних ідей „Родзинки досвіду педагогів закладу”.

2.

Експертиза методичних матеріалів, підготовлених учителями, що атестуються. Підсумки атестації вчителів.

3.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ЗАСІДАННЯ « Методи та прийоми створення ситуації успіху як напрямок соціалізації особистості».

4

Засідання методичних підструктур з теми « Аналіз результативності участі гімназистів у предметних олімпіадах»

5.

Підготовка до науково-практичної конференції НТУ по захисту науково-дослідницьких робіт.

V ЗАСІДАННЯ  Травень

1.

Систематизація методичних розробок по впровадженню педагогічних інновацій. Створення дидактичних моделей з інтерактивною складовою як засіб підвищення якості навчання.

2.

Учнівська конференція « Гордість закладу - її учні». Виставка – конкурс науково-дослідницьких та дослідницько-пошукових учнівських проектів.

3.

Аналіз інноваційної та методичної діяльності закладу та ефективність роботи методичної ради. Моніторингове дослідження навчальних досягнень.

4.

Підсумки курсової підготовки, підвищення кваліфікації педпрацівників на навчальний рік.

5.

Про роботу педколективу над науково-методичною проблемою гімназії в поточному навчальному році та планування на наступний навчальний рік.

РОБОТА МІЖ ЗАСІДАННЯМИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

1.

Організація роботи по підвищенню педагогічної майстерності вчителів:

·        Організація роботи вчителів над темами самоосвіти

·        Курсова підготовка вчителів

·        Проведення семінарів, «круглих столів»

·        Показові уроки, взаємо відвідування уроків

·        Виїзний семінар «Екскурсія як засіб формування предметних та ключових  компетентностей школярів»

Сагун О.П., Федорова Н.М.,

Карамушка С.А.

травень

Майстер-класи:

·  «Передай досвід»

·   «Модель сучасного уроку»

Вебінари, тренінги

Сагун О.П., Федорова Н.М.,

Карамушка С.А.

Творчі лабораторії:

«Створення умов для самопізнання, саморозвитку, самореалізації особистості й забезпечення якості освітньої діяльності учасників навчально-виховного процесу»

«Втілення в практику педагогічної діяльності    творчих думок та ідей»

«Співтворчість учителів –предметників і класних керівників у розвитку творчої особистості й самостійності дітей у процесі вивчення основ наук і позакласної роботи»

4.

Організація і проведення моніторингу по плану закладу протягом року .

Проведення атестації педкадрів (березень-квітень).

Організація науково-дослідницької роботи (жовтень-травень)

5.

Організація та проведення предметних тижнів:

МО вчителів укр. мови та літератури, зарубіжної літератури

МО вчителів математичних наук

МО вчителів суспільствознавчих дисциплін